تست زنی

من خودم توی مدرسه درسم تقریبا خوبه ولی نمی دونم چرا توی تست زنی یکم دست و پام شل میشه و یا وقت کم میارم یا خراب کاری می کنم.حالا من که مشکلم فهمیدم چه چطوری و چیکار کنیم که بتونم امتحان های تستی که وقت محدود دارند و امتیاز منفی هم دارند(بدون امتیاز منفی مشکلی نیست هر چقدر شد میزنیم هر چقدر نشد هم شانسی البته شوخی کردم)رو باید این کار بکنیم.

من بخاطر این دیر اپدیت می کنم که مطالب که می خوام بزارم رو سئو می کنم در اینده اموزش رو قرار خواهم داد و تا این جا که دوستان انگار بیشتر برنامه نویسی اندروید دوست دارند(اتفاقا تخصص خودم هم اندروید هست)و اگه مطالب سئو نکنم رتبه گوگل میاد پایین.

و به شما و خودمون تبریک میگم که گرچه وبلاگ زیاد نیست که ساخته شده ولی رتبه الکسا خیلی بهتر از اون چیزی هست که من فکر می کردم. از همه شما ممنون...

رتبه11میلیون هست و داره کم کم بهتر میشه حتی بعضی از سایت ها هستند که خیلی وقت هست که ساخته شده ولی رتبه20 میلیون هم نیستند و به امید رتبه های بهتر در الکسا.همه این ها بخاطر سئو مطالب و قالب هست.در اینده بیشتر توضیح میدم.

این مطلب کاملا اختصاصی است کوپی برداری ممنون حتی با ذکر منبع

پس با این با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید

*****

1: روش عالی برای تست زدن توی خونه که خودم همیشه این کارو می کنم (البته این به درد کسایی می خوره که روی مطالب کتاب خونده باشند و بلد باشند و حل کرده باشند)این که یک کتاب تست زنی مخصوص یک درس مثلا ریاضی رو برداری و ار اساسی زمانی که توی روز برای این درس میزارید یک در میون یا دو درمیون یا..تست بزنید.تا مطالب در ذهن شما باقی بماند و ماندگار بشه و بیاید سوالاتی که یکم سخت هست هستن و زمان بر هستند رو حل کنید تا کم کم خوب یاد بگیرد این کار واقعا در امتحان که وقت محدود هست خیلی کمک می کنه.

2:سر جلسه امتحان:خوب فرض کنید که سر جلسه نشستیم و می خوایم شروع به حل کردن سوالات کنم.

بگم که در کل سوال ها سه دسته هستند.1: خیلی اسونه که با دیدنش می تونید جواب بدید. 2:سوالات نسبتن سخت که حلش زمانبر هست ولی می تونید حل کنید. 3:سوالات سخت که نمی تونید حل کنید.

خوب اولین و مهم ترین فاکتور زمان است.خوب ما چکار کنیم که بدون این که زمان تمام بشه با بیشتر سوالات جواب بدیم؟

خوب شروع کنیم سوالات که جز دسته اول هستند که جوابشون بلدید رو جواب بدید.سوالات که جز دسته دوم هستند رو یک ضربه در بزنین که موقعه این که همه اسون ها رو زدیم از اول شروع کنیم این ها رو حل کردن و دسته سه در یک دایره یا یک شکل دیگه بزنید که اصلا وقتتون تلف نشه.به ترتیب بالا حل کنید.خوب سعی کنین سوالات دسته اول سریع حل کنین که مثلا 20تا سوال ریاضی به جای20 دقیقه 15دقیقه حل کنید تا وقت برای رسیدن به بقیه سوال ها هم باشه.

3:هر وقت در جوابی شک دارید نزنید چون امتحان امتیاز منفی داره.

4:بعد از خودن یک درس نرین تست بزنین که اره من تونستم این به درد نمی خوره.باید دو روز بعد بزنید و اگه تونستید حل کنید بعد بگید افرین به خودم!

با انجام همه این ها نگران چیز دیگه این نباشید و به سوالات با اسودگی کامل پاسخ بدید.